Copyright 2014 - 2019 - SpecLab
biuro@speclab.com.pl
aktualizowano: 01.01.2019
 
SpecLab - Program Partnerski - wspierajmy się nawzajem w prowadzeniu Biznesu
Program Partnerski jest jednym z elementów przedsięwzięcia jakim jest serwis SpecLab. Program ten ma na celu czynne promowanie ludzi i firmy, które lokalnie prowadzą działalność biznesową, lub po prostu są w Trójmieście. Naszym celem jest zbudowanie świadomości na temat korzyści jakie daje wspólne wspieranie się w biznesie, lokalne budowanie marki biznesowej,  wzajemne promowanie się na rynku lokalnym, jak również dotarcie do jak największej liczby osób i firm z informacjami na ten temat.
Poprzez Program Partnerski  zapraszamy  wszystkich do wypromowania siebie i swoich przedsięwzięć biznesowych oraz poszerzenia Trójmiejskiego  kręgu sympatyków,  znajomych, przyjaciół i klientów. Poprzez wzajemne wspieranie się w prowadzeniu biznesu wszyscy osiągniemy wymierne korzyści w pracy na rynku lokalnym.
Wstępując do Programu Partnerskiego korzystacie Państwo bezpośrednio z poszerzającej się codziennie bazy firm, przedsiębiorstw, restauracji, lokali, sklepów i wszelkiego rodzaju  Trójmiejskich  usług. Jednocześnie możecie niezwykle korzystnie i oryginalnie wypromować swoje własne przedsięwzięcie biznesowe.

Zapraszamy do udziału w Programie Partnerskim…
Serwis inny niż wszystkie ...
Naprawa
  Serwis
  Doradztwo
  Opieka
  Komputery
  Laptopy
Tablety
Smartfony
Nie