Copyright 2014 - 2020 - SpecLab
biuro@speclab.com.pl
aktualizowano: 09.2020
Nasza oferta usługowa :   Firmy i Klienci indywidualni
Doradztwo i Opieka - nasz pomysł na obsługę Klienta
Program Opieki nad Komputerem - zapraszamy Klientów
Copyright 2014 - 2019 - SpecLab
biuro@speclab.com.pl
aktualizowano: 06.2019
kliknij w ikonę - sprawdź...
Prowadzisz własny biznes ? Rozpoznawalność Firmy i marki jest ważna ?

Chcesz dotrzeć do klienta ? Chcesz zdobyć nowych klientów ?

Chcesz utrzymać się na rynku ?  Zależy Ci na czasie i bezpieczeństwie ?

Chcesz prowadzić biznes bezpiecznie i bez ryzyka w obecnym czasie ?
Przykładowe problemy, które możemy w ten sposób rozwiązać:

- powolne uruchamianie się systemu
- konfiguracja różnego typu oprogramowania zewnętrznego
- usuwanie toolbarów/niechcianych dodatków do przeglądarki
- prosta personalizacja ustawień systemowych
- optymalizacja działania systemu
- instalacja sterowników (z oczywistych względów: poza sterownikami głównej karty sieciowej)
- instalacja wszelkich programów i rozwiązywanie trudności z ich uruchamianiem
- usuwanie wirusów i skutków ich działania
- … a często także odzyskiwanie usuniętych z komputera danych!

To tylko niektóre z zastosowań pomocy w dostępie zdalnym na odległość.
Pomoc zdalna dla Firm oraz klientów indywidualnych
 
Strony internetowe i strony firmowe na Facebook'u
Mamy dla Państwa rozwiązanie.

Prowadzenie biznesu w sposób efektywny w dzisiejszych czasach oznacza coraz większe wykorzystanie i zaangażowanie nowych technologii. To znak naszych czasów, nie ma już od tego odwrotu. To oznacza inną organizację pracy, wykorzystanie innych narzędzi i metod. Z każdym miesiącem okazuje się, że wykorzystanie nowych technologii nie tylko daje przedwagę na rynku, ale często jest wręcz warunkiem przetrwania Firmy i biznesu.

Posiadanie strony internetowej oraz strony firmowej na Facebooku to absolutna podstawa każdej działalności
biznesowej.
Wariant Start - Strona wizytówka Firmy - 100zł

Wariant Podstawowy - Prosta strona internetowa, 3 podstrony - 200zł

Wariant Premium - Strona internetowa rozbudowana, z podstronami - od 300zł
Posiadanie strony internetowej znakomicie podnosi skuteczność działania w promowaniu Firmy, jak również skuteczność w obsłudze Klientów. Daje Klientom poczucie stabilności i komfortu. Pomaga również w jak najszybszym dotarciu do możliwie dużej liczby potencjalnych  Klientów, pozwala oszczędzić czas i środki.
Facebook to doskonałe narzędzie biznesowe, platforma która stwarza ogromne możliwości dla pozyskania nowych klientów, dotarcia do Klientów i nowych Partnerów. Strona firmowa na Facebooku umożliwia również efektywne działanie z klientami, obsługę i łączność, co znakomicie podnosi efektywnośc prowadzenia Firmy. Regularne prowadzenie strony na Facebooku to doskonałe rozwiązanie dla każdej Firmy.
Wariant Start Basic - Uruchomienie strony na Facebook'u - 100zł

Wariant Podstawowy - Proste prowadzenie strony - 100zł

Wariant Premium - Zaawansowane prowadzenie strony - od 150zł
Mamy dla Państwa rozwiązanie. Dobre, skuteczne, sprawdzone wzorce.

Pomagamy w założeniu i uruchomieniu strony internetowej. Dzięki nam uruchomicie Państwo własną stronę firmową na Facebooku dla Firm oraz osób prowadzących działalność. Służymy doradztwem, opieką i serwisem bieżącym stron. Pomagamy w rozwiązywaniu problemów bieżących czy technicznych. Dzięki nam zaoszczędzicie Państwo czas i środki, uzyskacie fachową pomoc i doradztwo.

Rozumiemy jak ważną rolę w prowadzeniu działaności biznesowej pełni technologia, Internet i wsparcie technologiczne dla Firm i Klientów. Rozwiązania jakie proponujemy wspisują się w model dobrego biznesu oraz bezpiecznego prowadzenia działalności.

Skorzystajcie z naszej oferty. Zapraszamy do kontaktu.
Komputer i nowe technologie to podstawowe zastosowania w funkcjonowaniu każdej nowoczesnej Firmy. Coraz więcej czynności, procedur czy rzeczy w Firmie wykonujemy w przy zastosowaniu komputera, zwłaszcza w prowadzeniu Firmy, co znakomicie ułatwia działanie i podnosi efektywność. Pozwala zaoszczędzić czas, środki i pieniądze, powoduje mniejsze koszty. Zwłaszcza w obecnym czasie efektywność i niskie koszty to podstawowe, ważne kryteria funkcjonowania każdej Firmy.

Stosowanie technologii znakomicie ułatwia działanie Firmy, niesie jednak za sobą pewne zagrożenia. Mamy tu na myśli awarie w funkcjonowaniu sprzętu czy oprogramowania, brak Internetu lub wadliwe funkcjonowanie istniejącej infrastruktury. Wszystkie te elementy mogą bardzo negatywnie wpłynąć na funkcjonowanie Firmy.  Awaria lub wadliwe funkcjonowanie to przestój w pracy, utrata danych, problem z łącznością, brak możliwości w pełni sprawnego funkcjonowania Firmy. Czas odgrywa tu kluczową rolę.

Mamy dla Państwa rozwiązanie.
Umożliwiamy pomoc "na odległość", z wykorzystaniem programu do dostępu zdalnego.

W ten sposób można bez konieczności fizycznego zajmowania się sprzętem rozwiązać większość problemów systemowych, z jakimi pracujący na komputerze może się borykać.

Polega to na udostępnieniu nam podglądu ekranu oraz możliwości kontrolowania komputera.

Ważne! Jest to możliwe jeśli problemy/usterki nie mają bezpośredniego wpływu na połączenie z Internetem.
Jak to działa ?

1. Po konsultacji telefonicznej, w trakcie której postaramy się określić, czy problem będzie możliwy do rozwiązania zdalnie, klient przekierowany zostaje na specjalnie przygotowaną stronę www aby dokonać płatności za usługę.

2. Płatność realizowana jest za pośrednictwem portalu Przelewy24 co pozwala na w pełni bezpieczne dokonanie wpłaty oraz natychmiastowe odnotowanie jej w naszym systemie.

3. Następnie klient pobiera plik instalacyjny programu AnyDesk, dostępny tutaj, uruchamia go, instaluje program zgodnie z naszymi instrukcjami.

4. Po zainstalowaniu programu klient podaje swój indywidualny numer stanowiska konieczny do uruchomienia sesji połączenia zdalnego po czym kliknięciem potwierdza „wpuszczenie” nas do swojego komputera.

5. Wykonujemy określoną usługę, określone czynności. W tym czasie klient powinien pozostać w pobliżu komputera, gdyż może być konieczne kilkakrotne jego ponowne uruchomienie, co za tym idzie – ponowne nawiązanie połączenia zdalnego / ponowne „wpuszczenie” nas do komputera.
Wariant Start Basic - po uzgodnieniu problemu - zakres 1 - 50zł

Wariant Podstawowy - po uzgodnieniu problemu - zakres 2 - 75zł

Wariant Premium - po uzgodnieniu problemu - zakres 3 - 100zł
Istotnym czynnikiem w prowadzeniu Firmy czy Biznesu jest również rozpoznawalność marki przez Klientów czy Partnerów. Budowanie w taki sposób wizerunku Firmy znakomicie podnosi wiarygodność i rozpoznawalność Firmy oraz prowadzonej działalności.
Strona internetowa - to wizytówka Firmy.
Facebook i Fanpage - strona firmowa jako wizytówka i sposób na zdobycie Klientów, interakcję oraz efektywną obsługę Klientów.
Usługi graficzne - logo, banery, projekty
Pomoc zdalna "na odległość", przy prowadzeniu biznesu
Prowadzisz Firmę? Chcesz, aby Twoja Firma była atrakcyjna dla klienta?

Nie masz czasu, nie masz odpowiedniej wiedzy i oprogramowania?

Nie wiesz jak to zrobić?  Mamy dla Ciebie proste rozwiązanie
Usługi graficzne na zamówienie - logo, banery, projekty graficzne różnego rodzaju.
W dzisiejszych czasach produkt, usługi i klient mają podstawowe znaczenie dla działania każdej Firmy. Warunkiem kluczowym, niezbędnym, jest więc docieranie do jak największej grupy klientów, przyciąganie jej uwagi i zachęcenie do skorzystania z produktu lub usługi.

Wiele Firm posiada w tym celu stronę internetową, korzysta z Mediów Społecznościowych lub edytuje reklamy czy kampanie reklamowe. Doskonale w tym celu sprawdza się Internet. Wszystko po to, aby zdobyć klienta, zdobyć jego uwagę, zachęcić go do skorzystania z produktu
lub usługi.

Co jest tutaj kluczowym czynnikiem?  Wizualna strona proponowanego przekazu, oraz odpowiednia treść trafiająca w gusty i oczekiwania odbiorcy. Daj klientowi to, czego oczekuje.
Trzeba jednak pamiętać, że pierwsze wrażenie robi się tylko raz!!!
Pamiętajcie Państwo!!! To oczy najpierw kupują produkt lub usługę, dopiero potem mózg!!!
Mamy dla Państwa proste rozwiązanie, idealne dla każdej Firmy. Dostosowane cenowo do każdej sytuacji.

Proponujemy usługi graficzne, które pozwolą na zdobycie nowego klienta, przyciągnięcie jego uwagi, wzrost sprzedaży produktów lub usług. Poprawią wizrunek firmy, rozpoznawalność marki czy nazwy.
Wykonamy dla Państwa atrakcyjne logo, podkreślające charakter i specyfikę Firmy. Prostymi środkami graficznymi poprawimy atrakcyjność Pańtwa strony internetowej, odświeżymy wizerunek Firmy lub usługi. Wprowadzimy nowe środki wyrazu do istniejących rozwiązań.

To, co proponujemy, to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mają wiedzy, czasu lub pomysłu na stronę graficzną prowadzonego biznesu lub przedsięwzięcia.
Zapraszamy do rozmowy
i skorzystania z naszych
usług.
 
 
 
Komputery i nowe technologie
Komputery i nowe technologie
Laptopy
Komputery
Strony www
Facebook
Pomoc
zdalna
Usługi
graficzne
SpecLab - komputery i nowe technologie
Laptopy
Komputery
Strony www
Facebook
Pomoc
zdalna
Usługi
graficzne
SpecLab - komputery i nowe technologie
Nasza oferta usługowa :   Firmy i Klienci indywidualni
Laptopy
Komputery
Pomoc
zdalna
Strony www
Facebook
Usługi
graficzne
Nasza oferta usługowa
Komputery i nowe technologie
 
SpecLab - stawiamy na nowe technologie
Nasza misja - komputery i usługi razem
Panuje powszechny stereotyp, że firma komputerowa to taki zakład naprawczy. Miejsce, które odwiedzamy dopiero wtedy, gdy nasz sprzęt ulegnie awarii. To zupełnie błędne rozumowanie. Prowadzi często do problemów i kosztów dodatkowych.

Chcemy to zmienić.

Dlatego działamy inaczej i zwracamy uwagę na znacznie  szerszy zakres obszarów jeśli chodzi  o komputery i nowe technologie. Dlatego proponujemy zakresy i pakiety działań.
Nasz cel to nawiązywanie relacji z klientami. To inny model współpracy. Opieka nad klientem, wdrożenie regularnych działań według planu. Wspólne wypracowanie modelu praktycznego stosowania tego, co proponujemy na co dzień. Po to, by unikać awarii czy uszkodzeń sprzętu. Stąd wynika nasza oferta i zakres usług dla Klientów i Firm.
Zakres usług.  Klienci indywidualni i Firmy.
Klienci indywidualni - pakiet usług.
Naprawa, ratujemy sprzęt po awarii:
Pomagamy w przypadkach gdy sprzęt komputerowy ulegnie awarii.

Opieka nad  sprzętem i oprogramowaniem:
Bezpieczeństwo sprzętu i danych Klienta.
Wydajność komputera, jak zadbać.
Konserwacja bieżąca sprzętu, jako system pracy.

Doradztwo sprzętowe i programowe:
Pomoc na co dzień - sprzętowa i programowa
Serwis i Doradztwo - pomoc przy modernizacji, rozbudowie.
Pomoc w zakupie nowego komputera

Opieka teleinformatyczna:
Stała opieka informatyczna nad klientem.
Rekomendacje jako system działania.
Firmy i mikro Firmy - pakiet usług Premium.
Obszary o które dbamy:
Stała opieka informatyczna nad Firmą jako system pracy.                 
Naprawa sprzętu komputerowego po awarii.
Bezpieczeństwo sprzętu i danych w Firmie. Audyt bezpieczeństwa.
Wydajność komputerów, to niższe koszty działania Firmy.                      
Konserwacja bieżąca sprzętu, jako system pracy Firmy.
Serwis i Doradztwo - pomoc na co dzień, sprzętowa i programowa.
Pakiet usług SpecLab to niższe koszty w Firmie. 
System promocji i reklamy dla Firm jako wsparcie.
Rozszerzenie zakresu działania - nowe usługi:
Stała opieka informatyczna dla Firm oraz klientów.
Pomoc zdalna on-line - komputerowe wspracie i pomoc dla Firm oraz klientów.
Home Office - praca zdalna. Pomoc i narzędzia do wdrożenia.
Allegro SpecLab - doradztwo, pomoc w sprowadzeniu nowego sprzętu komputerowego
Strona internetowa to wizytówka Firmy. Stworzenie, prowadzenie, pomoc.
Social Media - Facebook profil firmowy. Stworzenie, prowadzenie, pomoc.
Usługi graficzne na zamówienie - Logo, banery, elementy grafiki.
SpecLab - stawiamy na nowe technologie
Nasza misja - komputery
i usługi razem
Double click to editkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
Panuje powszechny stereotyp, że firma komputerowa to taki zakład naprawczy. Miejsce, które odwiedzamy dopiero wtedy, gdy nasz sprzęt ulegnie awarii. To zupełnie błędne rozumowanie. Prowadzi często do problemów i kosztów dodatkowych.

Chcemy to zmienić.

Dlatego działamy inaczej i zwracamy uwagę na znacznie  szerszy zakres obszarów jeśli chodzi  o komputery i nowe technologie. Dlatego proponujemy zakresy i pakiety działań.

Nasz cel to nawiązywanie relacji z klientami. To inny model współpracy. Opieka nad klientem, wdrożenie regularnych działań według planu. Wspólne wypracowanie modelu praktycznego stosowania tego, co proponujemy na co dzień. Po to, by unikać awarii czy uszkodzeń sprzętu. Stąd wynika nasza oferta i zakres usług dla Klientów i Firm.
Zakres naszych usług.  Klienci indywidualni i Firmy.
Klienci indywidualni - pakiet usług.
Naprawa, ratujemy sprzęt po awarii:
Pomagamy w przypadkach gdy sprzęt komputerowy ulegnie awarii.

Opieka nad  sprzętem i oprogramowaniem:
Bezpieczeństwo sprzętu i danych Klienta.
Wydajność komputera, jak zadbać.
Konserwacja bieżąca sprzętu, jako system
pracy.

Doradztwo sprzętowe i programowe:
Pomoc na co dzień - sprzętowa i programowa
Serwis i Doradztwo - pomoc przy modernizacji, rozbudowie.
Pomoc w zakupie nowego komputera

Opieka teleinformatyczna:
Stała opieka informatyczna nad klientem.
Rekomendacje jako system działania.
Firmy i mikro Firmy - pakiet
usług Premium.
Obszary o które dbamy:

Stała opieka informatyczna nad Firmą jako system pracy.            
    

Naprawa sprzętu komputerowego po awarii.
Bezpieczeństwo sprzętu i danych w Firmie.
Audyt bezpieczeństwa.
Wydajność komputerów, to niższe koszty działania Firmy.                      
Konserwacja bieżąca sprzętu, jako system pracy Firmy.
Serwis i Doradztwo - pomoc na co dzień, sprzętowa
i programowa.
Pakiet usług SpecLab to niższe koszty w Firmie. 
System promocji i reklamy dla Firm jako wsparcie.
Rozszerzenie zakresu działania - nowe usługi:
Stała opieka informatyczna dla Firm oraz klientów.

Komputerowa pomoc zdalna on-line dla Firm oraz klientów.

Home Office - praca zdalna. Pomoc i narzędzia do wdrożenia.

Allegro SpecLab - doradztwo, pomoc w sprowadzeniu nowego sprzętu komputerowego

Strona internetowa to wizytówka Firmy. Stworzenie, prowadzenie, pomoc.

Social Media - Facebook profil firmowy. Stworzenie, prowadzenie, pomoc.

Usługi graficzne na zamówienie - Logo, banery, elementy grafiki.
Prowadzisz własny biznes ? Rozpoznawalność Firmy i marki
jest ważna ?

Chcesz dotrzeć do klienta ?
Chcesz zdobyć nowych klientów ?

Chcesz utrzymać się na rynku ? 
Zależy Ci na czasie i bezpieczeństwie ?

Chcesz prowadzić biznes bezpiecznie
i bez ryzyka w obecnym czasie ?
Wariant Start - Strona wizytówka Firmy - tylko 100zł

Wariant Podstawowy - Prosta strona internetowa, 3 podstrony - 200zł

Wariant Premium - Strona internetowa rozbudowana, z podstronami - od 300zł
Strona internetowa to wizytówka twojej Firmy
Facebook i Fanpage -

strona firmowa jako
wizytówka Firmy  i sposób na zdobycie Klientów,
interakcję oraz efektywną
obsługę Klientów.
Facebook to doskonałe narzędzie biznesowe, platforma która stwarza ogromne możliwości dla pozyskania nowych klientów, dotarcia do Klientów i nowych Partnerów. Strona firmowa na Facebooku umożliwia również efektywne działanie z klientami, obsługę i łączność, co znakomicie podnosi efektywnośc prowadzenia Firmy. Regularne prowadzenie strony na Facebooku to doskonałe rozwiązanie dla każdej Firmy.
Wariant Start Basic - Uruchomienie strony na Facebook'u - 100zł

Wariant Podstawowy - Proste prowadzenie strony - 100zł

Wariant Premium - Zaawansowane prowadzenie strony - od 150zł
Pomoc zdalna na odległość
Umożliwiamy pomoc "na odległość", z wykorzystaniem programu do dostępu zdalnego.

W ten sposób można bez konieczności fizycznego zajmowania się sprzętem rozwiązać większość problemów systemowych, z jakimi pracujący na komputerze może się borykać.

Polega to na udostępnieniu nam podglądu ekranu oraz możliwości kontrolowania komputera.

Ważne! Jest to możliwe jeśli problemy/usterki nie mają bezpośredniego wpływu na połączenie z Internetem.
Jak to działa ?

1. Po konsultacji telefonicznej, w trakcie której postaramy się określić, czy problem będzie możliwy do rozwiązania zdalnie, klient przekierowany zostaje na specjalnie przygotowaną stronę www aby dokonać płatności za usługę.

2. Płatność realizowana jest za pośrednictwem portalu Przelewy24 co pozwala na w pełni bezpieczne dokonanie wpłaty oraz natychmiastowe odnotowanie jej w naszym systemie.

3. Następnie klient pobiera plik instalacyjny programu AnyDesk, dostępny tutaj, uruchamia go, instaluje program zgodnie z naszymi instrukcjami.

4. Po zainstalowaniu programu klient podaje swój indywidualny numer stanowiska konieczny do uruchomienia sesji połączenia zdalnego po czym kliknięciem potwierdza „wpuszczenie” nas do swojego komputera.

5. Wykonujemy określoną usługę, określone czynności. W tym czasie klient powinien pozostać w pobliżu komputera, gdyż może być konieczne kilkakrotne jego ponowne uruchomienie, co za tym idzie – ponowne nawiązanie połączenia zdalnego / ponowne „wpuszczenie” nas do komputera.
Przykładowe problemy, które możemy w ten sposób rozwiązać:

- powolne uruchamianie się systemu
- konfiguracja różnego typu oprogramowania zewnętrznego
- usuwanie toolbarów/niechcianych dodatków do przeglądarki
- prosta personalizacja ustawień systemowych
- optymalizacja działania systemu
- instalacja sterowników (z oczywistych względów: poza sterownikami głównej karty sieciowej)
- instalacja wszelkich programów i rozwiązywanie trudności z ich uruchamianiem
- usuwanie wirusów i skutków ich działania
- … a często także odzyskiwanie usuniętych z komputera danych!

To tylko niektóre z zastosowań pomocy w dostępie zdalnym na odległość.
Wariant Start Basic - po uzgodnieniu problemu - zakres 1 - 50zł

Wariant Podstawowy - po uzgodnieniu problemu - zakres 2 - 75zł

Wariant Premium - po uzgodnieniu problemu - zakres 3 - 100zł
Usługi graficzne na zamówienie - logo, banery, projekty graficzne różnego rodzaju.
Prowadzisz Firmę? Chcesz, aby Twoja Firma była atrakcyjna dla klienta?

Nie masz czasu, nie masz odpowiedniej wiedzy i oprogramowania?

Nie wiesz jak to zrobić?  Mamy dla Ciebie proste rozwiązanie
W dzisiejszych czasach produkt, usługi i klient mają podstawowe znaczenie dla działania każdej Firmy. Warunkiem kluczowym, niezbędnym, jest więc docieranie do jak największej grupy klientów, przyciąganie jej uwagi i zachęcenie do skorzystania z produktu lub usługi.

Wiele Firm posiada w tym celu stronę internetową, korzysta z Mediów Społecznościowych lub edytuje reklamy czy kampanie reklamowe. Doskonale w tym celu sprawdza się Internet. Wszystko po to, aby zdobyć klienta, zdobyć jego uwagę, zachęcić go do skorzystania z produktu
lub usługi.

Co jest tutaj kluczowym czynnikiem?  Wizualna strona proponowanego przekazu, oraz odpowiednia treść trafiająca w gusty i oczekiwania odbiorcy. Daj klientowi to, czego oczekuje
.
 
 
Nowa usługa :   Kanał sprzedaży E-Sklep SpecLab
E-Sklep SpecLab - korzyści dla klientów:

Zapisanie się jest bezpłatne i nie wiąże się z żadnymi opłatami.
Kanał E-Sklep SpecLab to doradztwo, pomoc, opieka.
Znajdziemy dla ciebie to, czego szukasz. I sprowadzimy to.
Dostęp do atrakcyjnych ofert w dobrej cenie.
Dostęp do systemu promocji i zniżek SpecLab.
Korzystając z kanału E-Sklep SpecLab masz zniżki na usługi firmy.
Wyślemy Ci cotygodniową informację o nowościach i ofertach.
SpecLab to solidna firma, z 12 letnią tradycją w branży komputerów.
Rozumiemy potrzeby naszych klientów.
Dbamy o relacje z naszymi klientami.
W dobie pandemii dbamy o bezpieczeństwo klientów.
Szukasz sprzętu komputerowego ?
Doradzimy i sprowadzimy w dobrej cenie.
 
Zobacz więcej:
Kanał Sprzedaży
E-Sklep SpecLab